Zalety ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są duże, a więc posiadacze takich zwierząt z chęcią kupią ten wyrób. Zwłaszcza, że jest biodegradowalny i hiperalergiczny. Podłoże to przeznaczone jest do klatek oraz akwariów też dla królików. Frakcja dostosowana jest w ten sposób, aby stała się odpowiednio delikatna dla małych nóżek.

Tego typu ściółka dla chomika zrobiona jest z stuprocentowo naturalnego materiału, a więc z resztek po obróbce nasion lnu oraz włókna lnianego. W czasie produkcji ściółki nie korzystano ze szkodliwych substancji zapachowych. Ściółka ta była też parokrotnie odpylona, żeby nie wywołać u gryzoni problemów ze strony układu oddechowego.

W absorpcyjną ściółkę wsiąkają wszystkie płyny, dlatego gryzoń każdorazowo będzie mieć suchy grunt pod nóżkami. Podłoże tego typu zniweluje też nieprzyjemne zapachy, czego można dowiedzieć się z charakterystyki umieszczonej pod linkiem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 oraz zaznajomić się równocześnie z opiniami osób, które już kupiły taki wyrób i go rekomendują. Jeżeli zwierzę miało w przeszłości symptomy uczulenia lub obecnie się z nimi musi zmierzyć, to wskazana ściółka jest dla niego faktycznie zalecana. Ściółka spakowana jest w proekologiczny, zrobiony z papieru pakunek, a nie w plastiki, co jest jej kolejnym atutem. Dokładny sposób użycia podany jest na stronie www. Klienci dowiedzą się także, co mogą robić z wykorzystanym już produktem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Wykorzystanie sztukaterii zewnętrznej – listwy w domu

Sztukateria zewnętrzna cieszy się coraz to znacznie większym powodzeniem i respektem wśród…