W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, ale też i wielu firmowych budynkach często są stosowane różnego rodzaju bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeśli z takich miejsc będzie się korzystać wyłącznie od czasu do czasu, to wówczas mogą być one spokojnie zamykane. Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, gdy przechodzić przez nie często będą pracownicy lub jeździć jakieś firmowe pojazdy, przykładowo wózki widłowe.

W takim przypadku każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mało wygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Lecz nie w każdym przypadku da się pozostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturze, jak również kurz, zapylenie czy trudne warunki atmosferyczne. W takich przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w dużej ilości firm.

Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe są różnej grubości i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Lecz jednocześnie naprawdę prosto można przez nie przejechać albo przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnego kształtu. całkowita szerokość tego typu pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać: