Kosztorysy dokonywane w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI są każdorazowo w sposób spersonalizowany opracowane. W chwili, podczas gdy pojazd odmówi działania, pomoc drogowa 24h Lublin sprawdzi się świetnie. I mimo że na witrynie online firmy opublikowany jest naprowadzający spis opłat, to finalnie kwoty podane są przez profesjonalny zespół mechaników po znalezieniu się na miejscu kolizji. W takiej sytuacji tyle co możliwe jest ocenienie sytuacji oraz określenie pakietu usług.

Finalny cennik usług będzie zależeć od: rodzaju wykonanych prac, ewentualności skorzystania z odholowania, gabarytów znajdującego się na lawecie auta, czasu awarii a także tego gdzie ma przyjechać pomoc drogowa. Im w większej mierze trudne zadania będą wykonane, tym podwyższona będzie kwota świadczenia. Mechanicy mogą także zajmować się rozmowami z firmą ubezpieczeniową oraz dopełnieniem wszystkich kwestii formalnych, co także jest finalnie w dodatku wyceniane.

Kierowca jest od początku jasno poinformowany o tym, co będzie zrobione. Poszczególne usługi zrobione są po akceptacji cennika. Możliwe do wyboru usługi, z jakich da się skorzystać w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI to: awaryjne otwarcie i uruchomienie aut, odholowanie pojazdu, laweta dla motorów, odpalenie pojazdu z urządzenia rozruchowego, pomoc drogowa, transport mających nietypowe kształty i rozmiary sprzętów, dowolne czynności naprawcze oraz wsparcie podczas wyciągania samochodu.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać: