Duży dobór nagrobków klasycznych oraz nowocześnie zaprojektowanych to jeden z głównych elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Szczególnie zaś zakład taki wykonuje zlecenia odnoszące się do pomników na zamówienie, wykonywanych na podstawie zamówień indywidualnych. Dzięki temu rodziny mają możliwość upamiętnić zmarłych dokładnie w ten sposób, jak sobie założą. Oczywiście, firma udostępni też wzornik odnoszący się do nagrobki kielce, natomiast zleceniodawcy mogą zadecydować, czy interesuje ich zrobienie zlecenia spersonalizowanego.

Pomniki cmentarne z granitu oraz z marmuru udostępnione są w szerokiej gamie kolorystycznej, a kamień na ich zrobienie sprowadzany jest z wielu zakątków świata. W dodatku można też oczekiwać na spory dobór elementów ozdobnych: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów kamiennych. Osobiście producent nagrobków kielce proponuje poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniego wzoru pomnika, materiałów a także sposobu wykończenia.

Co więcej, już po realizacji zlecenia klienci uzyskają wiadomości na temat tego, w jaki sposób zadbać o nagrobek. Pomniki wykonane przez GRANMAL cechuje niepowtarzalne zdobnictwo, estetyka a także duża troska o zachowanie detali. Z tego względu na ich wykonanie zdecydowani są zamawiający nie tylko z Kielc, ale także z okolicznych miast. Imponująca oferta firmy obejmuje: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Gastronomia – food truck z potrawami całego globu

Dzisiaj umiejętność gotowania jest niebywale ważna dla każdego człowieka oraz jeśli młody…

Jak szykować usługę cateringową oraz ogłaszać catering dietetyczny swoim konsumentom?

Wszyscy lubimy porządnie zjeść. W największym stopniu smakuje nam jedzenie domowe. Mimo…