Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonana w salonie urody Mona Lisa pozwala na szybkie i nie wywołujące bólu pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest to możliwe, bo do zabiegu wykorzystywany jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest całkowicie bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje szybką redukcję niepotrzebnego owłosienia, jak i utrzymanie gładkiej skóry bez włosków. Ze względu na to, że moc lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Precyzyjność zabiegu jest rezultatem tego, iż okres trwania impulsu jest wydłużony. Wydepilowana powierzchnia skóry jest szybko schładzana, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system chłodzenia ChillTip. Natomiast, za bezzwłoczne wykonanie zabiegu odpowiada autorski system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację przeprowadza wykwalifikowany zespół, czyli pacjentki oraz klienci, którzy z nich skorzystają nie mają podstawy do przejmowania się, że cokolwiek mogłoby zostać zrobione nieprawidłowo. Na witrynie kliniki podany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą być poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest w czasie zabiegu po części wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Zmiana tego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosków odpowiedzialnych za ich wzrost. To z kolei jest w stanie zniszczyć mieszki włosów i doprowadza do trwałej utraty owłosienia. Przed zabiegiem klienci poinformowani są o wskazaniach i ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer wygląda profesjonalnie, a więc wielu klientów zdecydowanych…

Gastronomia – food truck z potrawami całego globu

Dzisiaj umiejętność gotowania jest niebywale ważna dla każdego człowieka oraz jeśli młody…