Rodzaje pudełek, jakie wytwarza Opakomar są różne, wobec czego konsumenci z chęcią decydują się na to, by zamówienia zrealizować właśnie w tym sklepie, ponieważ mają świadomość, że mają okazję zamówić te pudełka ozdobne na prezent, jakie spełnią ich wymagania. Oferta zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od tego, jakie klient zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż będą one wykonane wzorcowo oraz w niedługim czasie.

Rodzaj opakowania uzależniony jest w głównej mierze od tego, co ma się w nim znajdować. Pudełka zostały zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr i oklejone są kolorowym papierem. Mogą mieć zdejmowane wieko, wstążkę lub magnes. Grubość boku to mniej więcej 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Najmniejsze zamówienie, jakie można złożyć na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Opakowania są natychmiastowo gotowe do użytku i nie trzeba ich złożyć. Trwałe opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze i wskazują na profesjonalizm firmy, która w nie inwestuje. Mogą być oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną zewnątrz. Wymiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są podane w asortymencie, jak i można decydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są uszlachetnione. Opakowania z logo mogą być wykonane dowolną metodą: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, druku sitowego albo offcetu. Interesująco wyglądają pudełka okładkowe z magnesem. Prezentowany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, żeby jednocześnie były eleganckie i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Gastronomia – food truck z potrawami całego globu

Dzisiaj umiejętność gotowania jest niebywale ważna dla każdego człowieka oraz jeśli młody…

Jak szykować usługę cateringową oraz ogłaszać catering dietetyczny swoim konsumentom?

Wszyscy lubimy porządnie zjeść. W największym stopniu smakuje nam jedzenie domowe. Mimo…