Kawowe ekspresy są produkowane i sprzedawane przez dużo firm. Znaleźć wśród nich można zarówno budżetowe konstrukcje, za trzysta złotych, jak też sprzęty z górnej półki, cena których będzie wielokrotnie większa. Są też firmy, które dają z jednej strony sprzęt o świetnych parametrach i jakości, a z drugiej kosztujący naprawdę rozsądne pieniądze. Do firm tego typu zaliczyć można Jurę, ten producent ze Szwajcarii od wielu dekad słynie z naprawdę atrakcyjnych cenowo i jakościowo urządzeń.

Ekspresy Jura to pełna gwarancja najwyższej jakości wykonania, trwałości, solidności i eleganckiego wzornictwa. Duże znaczenie dla ich funkcjonowania mają także nowoczesne technologiczne rozwiązania, których jest w nich całkiem sporo. Przede wszystkim niezwykle istotny jest młynek do mielenia, opracowany specjalnie przez dział projektowy, żeby jeszcze lepiej mielił wszystkie ziarna. Taki młynek ma w sobie każdy Ekspres Jura, nawet najprostsze modele są w niego wyposażone. Inne z modeli, przykładowo takie jak Jura e8, stały się wręcz kultowe, i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Lecz nawet one są cały czas udoskonalane, o czym świadczy nowa wersja tego modelu, udostępniona do sprzedaży w 2021 roku. Dzięki wielu interesującym zmianom Jura e8 przybliżył się znacznie się do urządzeń klasy premium, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. Podobnie dużą popularnością się cieszy model Jura ENA, on także posiada doskonały stosunek ceny do jakości. Klienci zadowoleni są również z oferty firmy Jura także z uwagi na szeroką gamę modeli, dzięki czemu każdy może znaleźć taki, jaki będzie mu pasował.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Wykorzystanie sztukaterii zewnętrznej – listwy w domu

Sztukateria zewnętrzna cieszy się coraz to znacznie większym powodzeniem i respektem wśród…