Pomysłów na znalezienie źródła finansowania przez firmy jest naprawdę dużo. Jeden z nich to pożyczki pod zastaw, które w stosunku do tradycyjnych kredytów bankowych mają wiele zalet. Tego typu pożyczki są często proponowane przez niezależne finansowe instytucje, funkcjonujące znacznie elastyczniej niż banki, i przeważnie też mają mniej wymagań. Przy kredytach bankowych czasami czekać trzeba nawet parę tygodni na jego wypłatę.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości firmowej udzielana jest znacznie sprawniej, czasami nawet w ciągu kilku dni, co w wielu przypadkach ma ogromne znaczenie, ponieważ umożliwia zachowanie finansowej płynności. Podmioty udzielające pożyczek w inny sposób niż banki będą podchodzić do tematu zdolności kredytowej. Istotny jest rzecz jasna profil prowadzonej działalności a także cel wydatkowania pieniędzy, ale największą rolę odgrywa zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Dość ciekawie przedstawiają się również koszty obsługi.

Rzecz jasna trzeba się liczyć z tym, że finansowanie pod zastaw przez tego typu instytucje finansowe może kosztować trochę więcej niż to, co jest dostępne w bankach, lecz różnice z reguły nie są duże. Najczęściej też nie stosuje wspólnego cennika dla wszystkich, a każdy z przypadków jest osobno wyceniany, w zależności od pożyczanej sumy oraz wartości nieruchomości. Dużo wiadomości w tym temacie znajdzie się pod adresem https://podzastaw.biz/pozyczka-pod-zastaw-mieszkania, złożyć tam również można wniosek o przyznanie pożyczki i wybrać najlepszą wśród otrzymanych ofert.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać: