Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 posiada wspaniałe funkcje ułatwiające codzienne sprzątanie. Ponieważ jest to model pionowy i przenośny, pomaga w czyszczeniu wszelkiego rodzaju powierzchni. Dowiedz się więcej o produkcie Midea i przekonaj się, czy warto go kupić.

Wielu uważa ten produkt Midea za najlepszy bezprzewodowy odkurzacz, ponieważ jest mocny i wygodny w użyciu. W końcu ma takie funkcje jak system Cyclonic, który gwarantuje świetne osiągi.Duży zarzut w przypadku niektórych rodzajów odkurzaczy polega na tym, że nie czyszczą one prawidłowo narożników. Ale tak się nie dzieje z VSA15, ponieważ porusza się o 160 stopni. Co więcej, pomaga również sprzątać pod meblami, takimi jak łóżka i sofy. nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy

Najpopularniejszy model

Okazuje się, że odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 Vertical nie jest dla każdego, ale może zadowolić wielu konsumentów. Dlatego znajomość wszystkich jego cech jest niezbędna, aby wybrać, czy jest to dobry produkt na co dzień.

• Model: Agile VSA15;

• Typ: 2 w 1;

• moc 60W;

• Kolor: srebrny i grafitowy;

• Pojemność zbiornika: 0,35 litra;

• Waga produktu: 2,2 kg;

• Napięcie/napięcie: Bivolt (127V i 220V);

• Wymiary: 90,5 x 21,2 x 27,0 cm;

• Akcesoria: dysza narożna krótka, dysza narożna długa.

Funkcjonalności

Ten model jest świetny dla osób poszukujących produktu łatwego i praktycznego w użyciu. Tak więc pionowy bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 ma funkcje do sprzątania każdego zakątka domu. Oznacza to, że nie ma problemu z niemożnością dotarcia do jakiejś części do wyczyszczenia.

Jego pręt i szczotka poruszają się o 160º, co jest dobre do przechodzenia w trudno dostępnych miejscach. Na przykład pod łóżkiem lub innymi meblami, takimi jak sofa. Wreszcie nadal posiada funkcję „Easy Clean”, aby wyczyścić pojemnik bez kontaktu z brudem.

Model 2 w 1

Urządzenie 2 w 1 może być używane zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i przenośny. W tym przypadku praktyczność jest jeszcze większa, ponieważ podczas korzystania z laptopa nie musisz nosić dużego ciężaru w domu.

Świetnie nadaje się również do czyszczenia powierzchni, takich jak np. stoły czy półki. Właśnie dlatego pionowy bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 może zmienić Twoje życie na lepsze. W końcu sprzątanie domu staje się znacznie łatwiejszym zadaniem.

Konstrukcja, rozmiar i waga pionowego bezprzewodowego odkurzacza. Model VSA15 ma nowoczesny i wyrafinowany design, który świetnie nadaje się do dodawania piękna otoczeniu. Ponadto jest w całości srebrny i grafitowy, z kilkoma pomarańczowymi detalami w całym produkcie. Nawet wersja przenośna jest piękna i pasuje do każdego domu.

Jego wymiary to 90,5 x 21,2 x 27,0 cm, a waga 2,2 kg, co jest i tak lekką jak na produkt z tej kategorii. Należy jednak pamiętać, że tryb przenośny jest jeszcze lżejszy, ale marka nie określa, ile.

siła ssania

Pionowy bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 ma dobrą moc ssania, ale może to nie odpowiadać każdemu. Jego moc to 60W, jeszcze więcej, posiada funkcje, dzięki którym produkt jest jeszcze potężniejszy.Dzięki systemowi Cyclonic próżnia Midea wykonuje ruchy podobne do cyklonu. Wykorzystuje siłę odśrodkową, która sprawia, że ​​siła ssania jest jeszcze większa, a ponadto przyspiesza czyszczenie.

Produkt, który nie jest dla każdego. Chociaż model VSA15 jest dobry dla większości konsumentów, niektórym może się nie podobać. W końcu jego moc jest świetna, ale nie osiąga ogromnych poziomów, których potrzebują niektórzy klienci. Dlatego ideałem jest wiedzieć, jakie są Twoje potrzeby, aby dokonać właściwego zakupu.

Hałasy i bateria

Jedną z cech, które podkreśla sama Midea, jest fakt, że jest to produkt o niskim poziomie hałasu. Łącznie natężenie dźwięku modelu wynosi 78 dB. Niski pomiar w porównaniu do innych odkurzaczy.Bateria jest ładowalna, litowa i zasilana napięciem 18 V, co gwarantuje do 40 minut bezprzewodowego użytkowania. Podczas ładowania działa szybko i błyskawicznie ładuje się do pełna.Jest jedna zaleta związana z akumulatorem do odkurzacza Midea, a jest nią cena. Więc jeśli musisz wymienić część, nie musisz za nią tak dużo płacić. Można go znaleźć w przedziale 100 BRL lub nawet niższym.

Różnice

Jednym z największych wyróżników jest fakt, że odkurzacz VSA15 jest przenośny. Dzięki temu sprzątanie domu jest znacznie łatwiejsze i bardziej praktyczne, a także świetnie sprawdza się przy sprzątaniu wyższych powierzchni.

System cyklonowy jest również dobrym punktem dla modelu, ze względu na jego większą moc. Pomaga w czyszczeniu dzięki doskonałej wydajności, dzięki czemu zadanie jest mniej nudne i żmudne. W końcu wszystko możesz zrobić szybciej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Wykorzystanie sztukaterii zewnętrznej – listwy w domu

Sztukateria zewnętrzna cieszy się coraz to znacznie większym powodzeniem i respektem wśród…