Zestawy promocyjne dla użytkowników strony przygotowującej testy jakie umożliwiają zdobywanie uprawnień budowlanych to dodatkowa motywacja do tego, żeby faktycznie przygotować się do egzaminu z tą witryną. Przykładowo, w ramach Promocje 2 w 1 można kupić w niższej kwocie dwa rozwiązania, by ułatwić sobie przygotowanie do egzaminu na uprawnienia budowlane i rozwijać się pracowniczo. Użytkownicy mogą wybierać pośród dowolnych wariantów, żeby dobrać dla siebie najlepszy.

W opcji 2 w 1 może to być: wersja stacjonarna plus wersja mobilna. Może to być także program do testów z segregatorem aktów prawnych na uprawnienia budowlane w bieżącym roku. Inne warianty też wskazane są na witrynie online. Dostępna jest też promocja 3 w 1, umożliwiająca zakup wszystkich narzędzi w korzystnej sumie. Dodawane są też do takiego zestawu jednolite akty prawne.

Zespół przygotowujący stronę jest zorinetowany idealnie, czego potrzebują osoby które przystępują do egzaminu, wobec czego opracował także tryb egzaminu ustnego na 2022 rok. Specjalności, z jakich można się dokształcać to: architektoniczna, konstrukcyjno – budowlana, elektryczna, sanitarna, drogowa, mostowa, hydrotechniczna, kolejowa, telekomunikacyjna oraz wyburzeniowa. Na stronie program do uczenia się jest rozdzielony na parę różnych wersji. Użytkownicy mają możliwość skorzystać z wersji stacjonarnej oraz z wersji mobilnej, jaka jest obsługiwana przez system Android albo iOS.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać: