W pierwszych tygodniach tak naprawdę powinnaś nakładać serum raz dziennie. Jeśli wtedy widzisz sukces, dobrze jest kontynuować stosowanie odżywki do rzęs, ale trochę zmniejszyć częstotliwość. Po 12 tygodniach codziennego stosowania odżywkę do rzęs można zacząć stosować tylko co drugi dzień. Celem jest wtedy, aby używać go dwa lub trzy razy w miesiącu i dzięki temu mieć na stałe długie i piękne rzęsy.

Składniki serum do rzęs

To, którą odżywkę do rzęs ostatecznie kupisz, również zależy od składników. Szczególnie, gdy nie stosuje się hormonów, należy stosować inne składniki aktywne, które wzmacniają wzrost rzęs. Szczególnie dobrze znane i często spotykane w sprzedaży jest serum do rzęs Black Sea Rod Oil. Substancją czynną jest bioaktywny lipid, którego struktura jest nieco porównywalna z hormonalnymi prostaglandynami. Olejek wykonany jest z korala. Dlatego tak naprawdę nie jest to odmiana wegańska.

Ale możesz też użyć serum wydłużającego rzęsy, które wykorzystuje inne składniki, takie jak rozmaryn, olejek z czarnuszki czy kofeinę. Ponadto coraz częściej pojawia się zalecenie wzmacniania rzęs olejem rycynowym. Test może się opłacać. Kupując odżywkę do rzęs, przyjrzyj się zatem dokładnie zawartym substancjom. Poniżej znajduje się przegląd działania poszczególnych składników:

Czarnuszkę stosuje się, aby móc wykorzystać działanie antybakteryjne na oko.

Kofeina może rozszerzać naczynia krwionośne. Dzięki temu skóra lepiej wchłania składniki aktywne. Pantenol w odżywce do rzęs jest tani i pomaga skórze i rzęsom lepiej wchłaniać i zatrzymywać wilgoć. Żeń-szeń może znacznie wzmocnić włosy i zapewnić przyjemny połysk.

W dobrym porównaniu odżywek do rzęs omawiane są składniki. W rzeczywistości test serum do rzęs może pomóc Ci dowiedzieć się o różnych produktach, a tym samym zważyć, która odżywka do rzęs bez hormonów jest dla Ciebie odpowiednia. Serum do rzęs Eyecatcha jest zwycięzcą testu na serum do rzęs i zachwyca wysoką jakością i dobrą tolerancją. Zawiera m.in. biotynę, kwas hialuronowy, a także pantenol.

Serum do rzęs bez hormonów w teście

Większość odżywek do rzęs bez hormonów, zgodnie z testami internetowymi, daje dobre wyniki. Ponadto wiele odżywek do rzęs bez hormonów jest również odpowiednich dla wegan. Dowiedz się poniżej, co wyróżnia poszczególne produkty.

Jak dobra jest odżywka do rzęs KU2?Wiele osób z pewnością słyszało o odżywce do rzęs KU2 w połączeniu z odżywką do rzęs bez hormonów. Ponieważ jednak inne testy, w tym test Youneeq, wykryły w odżywce do rzęs KU2 małe mikroplastiki (PEG-400), które nie są zalecane, a raczej wątpliwe, nie uwzględniliśmy odżywki do rzęs w naszym teście. Niemniej jednak firmie KU2 trzeba przyznać, że oferuje swoim klientom gwarancję satysfakcji z 40-dniowym prawem zwrotu – oznacza to, że otrzymujesz tutaj zwrot pełnej kwoty. Porada oszczędzania: po prostu przetestuj odżywkę do rzęs KU2 samodzielnie, a jeśli Ci się nie spodoba, nic nie stracisz.

Reakcja alergiczna na odżywkę do rzęs?

Zasadniczo reakcja alergiczna może wystąpić zawsze. Jeśli Lash Booster zawiera hormony, reakcje są często jeszcze bardziej prawdopodobne. Odżywka do rzęs, która jest ekologiczna i wykorzystuje naturalne składniki jest zazwyczaj dość dobrze tolerowana. Jednak reakcji nigdy nie można całkowicie wykluczyć. Dlatego podczas używania odżywki do rzęs uważaj na następujące objawy:

  1. Twoje oczy zaczynają swędzieć lub płonąć
  2. Twoje oczy są czerwone i zamazane
  3. Twoje oczy swędzą

Występuje ból głowy lub ogólne złe samopoczucie. Oczywiście te reakcje mogą również pochodzić z innych produktów, których używasz. W szczególności w branży kosmetycznej istnieje wiele składników, które mogą prowadzić do takich reakcji. Możesz skorzystać z procesu eliminacji i sprawdzić, czy objawy się poprawią, gdy przestaniesz stosować odżywki do rzęs.

Wskazówka dotycząca czerwonych oczu: Jeśli masz podrażnione oczy, możesz położyć na nie letnią torebkę herbaty rumiankowej, aby je uspokoić. Rumianek działa nie tylko odprężająco, ale również dezynfekuje, dzięki czemu nie może powstać stan zapalny. Zobacz https://jaw.pl/2022/02/kiedy-odzywka-do-rzes-sprawdza-sie-najlepiej/

Odżywka do rzęs w ciąży

Odżywkę do rzęs bez hormonów należy stosować wyłącznie w okresie ciąży. Badania na gryzoniach pokazują, że ryzyko poronienia jest zwiększone. Ale nawet w przypadku preparatów bez hormonów należy zwrócić uwagę na kilka kryteriów. Na przykład odżywka do rzęs nie powinna zawierać oleju rycynowego. Chociaż często jest to bardzo ge zawarte w niskich stężeniach, ale nadal mogą wywoływać poród.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer wygląda profesjonalnie, a więc wielu klientów zdecydowanych…

Gastronomia – food truck z potrawami całego globu

Dzisiaj umiejętność gotowania jest niebywale ważna dla każdego człowieka oraz jeśli młody…