Napędy do bram skrzydłowych wywodzące się od cenionych producentów znajdują się w katalogu punktu sprzedaży bramowe.pl. Są to produkty marek do jakich zaliczają się: Came, bądź Hormann. W zestawie do konkretnych siłowników mogą również znajdować się akcesoria dodatkowe jakimi są: fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, radioodbiorniki albo piloty bramowe. Bramy rozierne wyróżniają się tym, że posiadają 2 mocowane do słupka przy pomocy zawiasów skrzydła, jakie otwierają się do wewnątrz posesji.

Dobierając odpowiedni napęd do bramy wjazdowej można wszystko automatyzować oraz następnie otwierać i zamknąć bramę za pomocą pilota bezprzewodowego lub innego rodzaju urządzenia kierującego całym napędem. Reguła fukcjonowania napędów tego typu opisana jest na stronie sklepu. Ponadto każdy produkt jest także opisany oddzielnie. Kiedy kupujący nie ma pojęcia, czym się sugerować przy doborze danego produktu, może skorzystać ze wskazówek sprzedawców.

Akcent będzie położony bez wątpienia na takie elementy jak: intensywność użytkowania napędu bramowego, waga, długość skrzydła bramy a także odległość zawiasu skrzydła bramy od krawędzi słupka. Do wszystkich napędów można też dopasować akcesoria, wśród których do najpopularniejszych zalicza się fotokomórki oraz lampy sygnalizacyjne. Trafny wybór odpowiednich do konkretnego napędu też jest możliwy po konsultacji z ekspedientami. Dodatkowo w sklepie można też kupić inne napędy do bram.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać: