Okazuje się, że wbrew generalnie dominującym stereotypom wiele kobiet nie stosuje makijażu na co dzień. Uważają, iż jest to bezcelowy wydatek, bo tanie kosmetyki są niesłychanie nietrwałe, a drogie nie zawsze zapewniają lepszą jakość. Inne przedstawicielki płci pięknej zaświadczają, iż wykorzystywany przez nie epizodyczny makijaż nie poprawia w żadnym razie wyglądu, a wykonanie go zabiera natomiast mnóstwo cennego czasu. Wszelkie te panie popełniają kluczowy błąd: nie wykorzystują właściwych preparatów do makijażu. W jakim miejscu tkwi tajemnica?

Najistotniejsza jest odpowiednia baza pod makijaż. To właśnie dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, zatuszujemy niedoskonałości i ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu i innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry twarzy. Cykliczne używanie bazy tego rodzaju poprawi kondycję cery. Z nieraz nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo oczywistym jak ranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy jesteśmy w stanie próbować nakładania innych kosmetyków, jakie stanowią uzupełnienie kapitalnego make-up’u. Makijaż oczu stanowi dla dam nie lada wyzwanie.

Każda fantazjuje o tym, by jej spojrzenie przyciągało, jednak tylko ze względu na po mistrzowsku podkreślone zalety, a nie z powodu rozmazanego tuszu czy rolującego się cienia do powiek. Ażeby tak było, wolno pokusić się o makijaż permanentny – makijaż permanentny bielsko. Na szczęście w nowoczesnych czasach nie musi to już być kłopotem. Jeżeli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, jaki zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to po mistrzowsku sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najlepiej wybrać te przyklejane metodą 1:1. Jest to zabieg dość kosztowny, jakkolwiek efekt utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek także wolno zamknąć w jednym słowie: baza.

Baza pod makijaż oczu to doskonała kwestia, dzięki której nawet tani cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed nałożeniem cieni lub kredki (w zależności od preferencji) i już można się upajać trwałym ładny makijażem oczu. Na wszystko w związku z tym jest porada i nie należy koniecznie korzystać z usług wizażystki, aby wyglądać poprzez cały dzień estetycznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Warto też przeczytać:

Gastronomia – food truck z potrawami całego globu

Dzisiaj umiejętność gotowania jest niebywale ważna dla każdego człowieka oraz jeśli młody…

Jak szykować usługę cateringową oraz ogłaszać catering dietetyczny swoim konsumentom?

Wszyscy lubimy porządnie zjeść. W największym stopniu smakuje nam jedzenie domowe. Mimo…